Totem tabela genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centrede kullanılmaktadır. Totemler, yine kendi içinde, ışıksız ve ışıklı totem olarak iki kısma ayrılmaktadır. Işıklı totem tabelalarda kullanılan boruların içinde, bir insanın rahatlıkla hareket edebileceğini düşünürseniz, bir totem tabelanın ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz.

Bir çok tabela modelinde en şık tasarımları firmamız sizlere sunmaktadır. istanbul tabelacı arayışınızda her bölgede sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşın hemen yerinizde ücretsiz keşif desteği sağlayalım.

totem tabela

Totem Tabela Modelleri

Totem Tabela Modelleri

Günümüzde tabela firmaları ve müşterileri arasında çok küçük ebatlarda yapılan yol ve kaldırım kenarı tabela çalışmalarına totem veya pilon tabela denir. Totemleri kendi içerisinde birkaç isimle isimlendirmek gerekirse, tek bacaklı totemler, çift bacaklı totemler, likit totemler gibi bazı isimler verebiliriz. Bunlardan likit totem ismini verdiğimiz tabela çalışmaları, genel olarak, yerden yukarıya tek gövde üzerinde yükselen, hepsi olmasa da, bir kısmı ışıklandırılan tabelalardır.

 

Totem Reklam Tabela

Aşağıda listelemiş olduğumuz totem tabela modellerini firmamız fenomen tabela imalattan sizlere sunabilmektedir. İstediğiniz özelliklerde, ışıklı ve ışıksız ve olarak yapabilmekteyiz

  • Vinil Germe tabela
  • Profil Tabela
  • Çelik Saç Tabela
  • Alüminyum Tabela
  • Kompozit Tabela
  • Likit Tabela
  • Tek ayaklı tabela
  • Çift ayaklı tabela

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları verilirken montaj yapılacak yerin il ve ilçesine göre, kullanılacak malzeme ve işçilik artı olarak vinç kiralama gibi unsurlar göz önünde bulundurularak en uygun 2.000 TL ile 100.000 TL arasında farklılık gösterir. Firmamız fenomen tabela Totem tabela modelleri için minimum fiyatlar ve maksimum kalitede imalat ile sizlere destek vermektedir. Şehir içi ve şehir dış hangi noktaya totem tabela yaptırmak istiyorsanız firmamız sizlere mutlaka çözümler üretecektir. Bütçenize en uygun totem tabela fiyatı için hemen bizden teklif isteyiniz.

Totem Tabela Özellikleri
Totem tabela direklerinin üzerine yapılan kaset ilk önce astar boya vurulmasıdır. Astar boya vurulmasındaki sebep çok uzun yıllar ürünü problemsiz ve sorunsuz kullanmak içindir. Genelde tercih edilden totem tabela modelleri çift taraflı totemlerde vinil germe totem tabela tercih edilir.

Işıklandırma sisteme ise dışarıdan projektör yardımcı ile olur. Totem tabela’dan daha önemli olan bir şey ise totem tabelanın montajı yapılan zemindir. Takılacak tabela ne kadar büyük olursa montajını yapılacak zeminde o oran ve orantıda büyük olmalıdır. Aksi takdirde tabelanız kötü hava şartlarında devrilme olasılığı yüksektir.

Fenomen Tabela İletişim

Tüm tabela ve reklam taleplerinizde fenomen ekiplerine ulaşınız. Sizlere hem bütçenize uygun çözümler hemde uzun ömürlü ürünlerle destek sağlamaktayız.

Seyitnizam Mahallesi Demirciler Sanayi Sitesi 3. Yol Cadde No:64
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Email: fenomentabela@gmail.com
Telefon: 0554 528 61 27
Bizden teklif almadan tabela ve reklam işlerinizde karar vermeyin.
İstanbul'un tüm ilçelerin için aynı gün ÜCRETSİZ KEŞİF sunuyoruz.