Kutu Harf Tabela Modelleri

kutu harf tabela çeşitleri

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Bir çok farklı sektörde Kutu harf tabela kullanımı yaygındır. Kimi zaman cephelerde kimi zaman iç mekanlarda kullanım yapılmaktadır. Firmamız İstanbul Fenomen tabela kutu harf tabela modellerinde istediğiniz özeliklerde üretim ve imalat yapabilmektedir.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Fenomen tabela firmamız tarafından tüm tabela modelleri kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda üretilir. Tüm ekiplerimiz tecrübeli ve donanımlı konuya hâkim kişilerden oluşur. Ön çalışma sayesinde müşterinin ihtiyacına yönelik kullanışlı modeller üretiyoruz. Orjinal malzeme ve teknik baskı yöntemleri kullanılarak tabela ürünleri hazırlıyoruz. Kurumsal alanlarda daha naturel ve sade tasarımlar tercih ediliyor, cafe, restaurantlar ve eğlence mekânlarında genellikle gösterişli ve şık tasarımlar öne çıkıyor. Yazı modelleri istenilen çeşitlerde tasarlanarak sizlere sunulur. Tercih edilen alana göre istenilen ölçülerde firmamız tarafından en doğru çözümü sağlıyoruz.
Tabelacı İstanbul firmamız tarafından pleksi tasarım ürünleri, ahşap, kapı isimlik, eskitme model, mermer, kutu harf, krom harf ürünleri, totem tabela modelleri, kayan yazı tabela, ışıklı ve ışıksız modeller, plastik tabela gibi birçok çeşide sahip ürünlerdir.

Kutu Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf Tabela Fiyatları hizmetlerimizden yararlanmak için tabelacı arayan müşterilerimize özel, ön keşif ve fiyatlandırmak için Kutu harf Tabela Fiyatları ve çevre bölgeleri kapsayan tabelacılık hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır. İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Kutu harf tabela yapılmadan önce tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Kullanılacak malzeme ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır. Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harf Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Kutu Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar

Kutu Harf Tabelalar işletme ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam mecraları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekânları için çok idealdir.

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile markanın fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan tasarımlar şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kutu harf tabela ile markanızın farkındalığını en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz!

Tabela ve Reklamcılık hizmetlerimizlerimiz den aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak yararlanabilirsiniz.

GENEL MERKEZ:
  • Seyitnizam Mahallesi Demirciler Sanayi Sitesi 3. Yol Cadde No:64 ZEYTİNBURNU / İSTANBUL
  • 0554 528 61 27 (Muhammet Baldık)
  • fenomentabela@gmail.com

Kutu harf Tabela Fiyatları İstanbul un her bölgesine hizmetlerimiz vardır. Bir Telefon kadar yakınız. Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz. :

Fenomen Tabela İletişim

Tüm tabela ve reklam taleplerinizde fenomen ekiplerine ulaşınız. Sizlere hem bütçenize uygun çözümler hemde uzun ömürlü ürünlerle destek sağlamaktayız.

Seyitnizam Mahallesi Demirciler Sanayi Sitesi 3. Yol Cadde No:64
ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Email: fenomentabela@gmail.com
Telefon: 0554 528 61 27
Bizden teklif almadan tabela ve reklam işlerinizde karar vermeyin.
İstanbul'un tüm ilçelerin için aynı gün ÜCRETSİZ KEŞİF sunuyoruz.