Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela Sistemleri bir işletmenin ön plana çıkması açısından oldukça önemlidir. Şayet işletmeniz işlek bir cadde üzerinde bulunuyorsa, yaptırdığınız ışıklı bir tabela olduğundan daha fazla müşteri çekmenizi sağlayacaktır. Doğrudan müşterinin ilgisini çeken ışıklı tabela sistemleri , sadece giyim mağazalarında değil birçok iş yerin tarafından da tercih edilmektedir. Bu nedenle çevrenizde birçok ışıklı tabela modelleriyle karşılaşabilirsiniz. Akılda kalıcılığı arttıran ışıklı tabelalar sayesinde hem gündüz hem de gece firmanızın görünürlüğü artacaktır. Ayrıca rakipleriniz arasında hızlı bir şekilde tercih edilmenizi sağlayan ışıklı tabela sayesinde olduğundan daha fazla müşteriyi çekebilirsiniz. Aynı zamanda çevrenizdeki rakiplerinizde sizinle rekabet etmek amacıyla tabela değişikliğine gidecektir. Bu nedenle yaptıracağınız ışıklı tabela sisteminin oldukça sıradışı ve özgün tasarıma sahip olması gerekmektedir.

Işıklı Tabela Sistemleri

Işıklı Tabela Sistemleri Başarı odaklı çalışmalar yapan firmamız, getirdiğiniz tüm tasarımları en iyi şekilde gerçeğe dönüştürmektedir. Bunun yanı sıra aklında sadece fikir olan müşterilerimiz içinde profesyonel bir şekilde tasarım hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin istediği yazı fontları, renkler ve görsellerle bilgisayar üzerinden 3D tasarımlar hazırlamaktayız. Böylece müşterilerimize tabelayı basılı hale getirmeden hayallerini sunmaktayız. Müşterilerimizin tasarım üzerinde beğenmediği ve değiştirmek istediği tüm yerleri düzenleyerek, tasarımın son haliyle üretim işlemine başlamaktayız. Geniş makina parkurumuz ve alanında uzman ekibimiz sayesinde muazzam ışıklı tabela sistemleri üretmekteyiz. Daima müşteri odaklı çalıştığımız firmamızda yaratıcı çözümler üreterek müşterilerimizin sektöre bir sıfır önde başlamasını sağlamaktayız.

Tabela Modelleri

Tabela Modelleri konusunda firma olarak geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Gerek yerel gerekse uluslararası yaptığımız birçok tabela modelleriyle adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetle sektörün önce isimlerinden biri hale gelmekteyiz. Bu nedenle yaptığımız tüm işleri alnımızın akıyla paylaşmakta ve büyük bir gururla sunmaktayız. Totem tabela, pilon tabela, kutu harf tabela, çatı tabela, yönlendirme tabela ve benzeri birçok modeli ürettiğimiz kendi atölyemiz mevcuttur. Alanında en iyi olan çalışanlarımızla müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ışıklı ve ışıksız tabela modelleri üretmekteyiz. Ayrıca makina parkurumuzdaki çeşitlilik sayesinde müşterilerimizin istediği tüm kurumsal işleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları

Işıklı Tabela Çeşitleri Fiyatları yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Şöyle ki; istediğiniz neredeyse tüm tabela modellerini ışıklandırmanız mümkündür. Bu nedenle ışıklı tabela çeşitleri fiyatları da birbirinden farklı olmaktadır. Işıklı vinil germe tabeladan ışıklı oyma tabelaya, ışıklı fener tabeladan kutu harf ışıklı tabela modellerine varıncaya dek birçok çeşide firmamızdan sahip olabilirsiniz. Tabelanın özelliklerine göre değişiklik gösteren ışıklı tabela fiyatları hakkında ayrıntı bilgi almak için firmamızla iletişime gelebilirsiniz. ışıklı tabela çeşitleri fiyatları En doğru ve kaliteli hizmeti sunan firmamız, ışıklı tabela çeşitleri konusunda size en iyi çözümleri sunacaktır.

LED Tabela Fiyat Hesaplama

LED Tabela Fiyat Hesaplama işlemi kullanılan ekran ölçüsüne, panel sayısına, renkli-renksiz oluşuna, tek ve çift yönlü oluşuna göre belirlenmektedir. 1 panelli 16 x 32 LED tabela modelinden 48 panelli 96 x 256 LED tabela modeline kadar üretmekteyiz. Bu nedenle LED tabela fiyat hesaplama işlemi her bir tabela modelimiz için farklılık göstermektedir. Potansiyel müşteri sayınızın artmasına yardımcı olan LED tabela modelleri, 24 saat kesintisiz reklam yapma olanağı sunmaktadır. Her alanda olduğu gibi kalite farkına göre değişen LED tabela fiyatları düşünüldüğünün aksine her bütçeye uygun olarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz boyutlara ve özelliklere karar vererek firmamızı ziyaret edebilir ya da iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

LED Tabela Yapımı

LED Tabela Yapımı tecrübe ve profesyonellik isteyen bir iştir. Reklam sektörüne kullanışlı çözümler getiren LED tabela yapımında P10 LED Panel, 5 Volt Adaptör, LED kontrol kartı ve kasa gerekmektedir.  Ancak bu malzemeler yapılacak LED tabelanın kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Sizin için LED tabela ürettiğimiz firmamızdan dilerseniz malzeme temini de yapmaktayız. Aynı zamanda kayan yazı LED tabela uygulaması da yaptığımız firmamızda hangi malzemenin nasıl kullanılacağı konusunda danışmanlık hizmeti de sağlamaktayız. LED tabela yapımı Ayrıca gerekli olan durumlarda firmamızı ziyaret ederek teknik destek de alabilirsiniz.

LED Tabela Malzemeleri

LED Tabela Malzemeleri müşteri isteği doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Buna göre, LED tabela yapımında tercih edilecek malzemeler şu şekildedir;

  • LED Panel: Standart kayan yazı LED tabela yapımında P10 paneller kullanılmaktadır. Ayrıca tek renkli LED panellerde kırmızı, beyaz, mavi ve sarı renk seçenekleri bulunmaktadır.
  • LED Tabela Kontrol Kartları: P10 panellerin LED’lerini çalıştırabilmeniz için bir takım kontrol kartlarına ihtiyaç vardır. Başlıca kontrol kartları LED modül TF serisi kontrol kartları, Wİ-Fİ kartı, video destekli kart ve adaptör modelleridir.
  • LED Tabela Kasa Modelleri: Başlıca 16×32, 16×64, 16×96, 16×128, 16×160, 16×192, 32×32, 32×64, 32×96, 32×128, 32×160, 32×192, 32×22 olarak sıralanmaktadır.
  • LED Tabelalarda Kullanılan Trafolar: 20 amper 5 volt, 30 amper 5 volt, 50 amper 5 volt, 60 amper 5 volt, 80 amper 5 volt gibidir.

160×32 LED Tabela

160×32 LED Tabela modelleri işletmelere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. USB veya network üzerinden yazıları değiştirebilme özelliğine sahip olan 160×32 LED tabelalara sınırsız yazı yazabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz yazı tipini kullanabileceğiniz 160×32 LED tabela modellerinde istediğiniz yazı boyutuna kullanabilirsiniz. Düşük elektrik tüketimi sağlamasının yanı sıra ışık seviyesi de ayarlanabilmektedir. LED Tabela Malzemeleri müşteri Ayrıca saat, tarih, ısı ve nem gösterme özelliklerine sahip olan 160×32 LED tabelalarda onlarca farklı animasyon, logo ve resim gösterebilirsiniz. Bunun yanı sıra açılma ve kapanma saatini programlayabileceğiniz bu tabela modeli olumsuz hava koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Bu nedenle ister iç isterseniz dış mekanlarda kullanabilirsiniz.

İnce LED Tabela

İnce LED Tabela modellerini standart LED tabela modellerinden ayıran en belirgin fark daha ince forma sahip olmalarıdır. Bunun yanı sıra birebir aynı özelliklere sahip olan ince LED tabela modelleri bulundukları tüm alanlarda oldukça şık durmaktadır. Gün ışığında da okunabilme özelliğiyle işletmeler tarafından sıkça tercih edilen ince LED tabela modelleri hemen her sektörde kullanılmaktadır. Tüm renkleri destekleyen ince LED tabela modellerini istediğiniz boyutta tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra istediğiniz tüm özellikleri ekletebileceğiniz LED tabela modellerini kullanım amacınıza göre dizayn ettirebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ve birikimle sektörün liderlerinden olmaya devam eden firmamızda ihtiyacınız olan tüm LED tabela modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

LED Tabela Saat

LED Tabela Saat tek başına tercih edilebileceği gibi diğer tabela modelleriyle birlikte de kullanılmaktadır. Örneğin; işlek bir cadde üzerinde ya da yol kenarında kullandığınız totem tabelanızın gövdesinde bir yere LED tabela saat eklettirebilirsiniz. Yaptırdığınız bu işlem markanızın bilinirliğini arttırdığı gibi çevredekilerin ilgisini çekmeyi de amaçlamaktadır. O yol üzerinden geçen ve tabelanızda saat olduğunu fark eden kişiler düzenli olarak tabelanıza bakma ihtiyacı olacaktır. Bu da reklamınızın görünürlüğünü arttıracağı gibi akılda kalıcılığınızın da aynı oranda artmasını sağlamaktadır. İstediğiniz ebatlarda hazırlayacağımız LED tabela saat ile tabela modellerinizi farklılaştırabilir ve hedef kitlenizin anlık ihtiyaçlarına çözüm olabilirsiniz.

64×128 LED Tabela

64×128 LED Tabela modelleri RGB ekrana sahiptir. Renk, alternatif logo ve görseller ile desteklenebilir özelliğe sahip olan 64×128 LED tabela modelleri çoklu dil desteğine sahiptir. Bu nedenle her dilden hedef kitleye erişebilirsiniz. Normal ışıklı tabelalara oranla daha az enerji harcayan LED tabela modelleri aynı zamanda sağlıklı ve çevreci ürünlerdir. Kontrol panelindeki saat ve tarih modülü ile istenildiğinde aktif edilerek zaman gösterilmektedir. LED’lerin önünde bulunan korucu sayesinde darbelere karşı dayanıklı olan 64×128 LED tabelalar uzun ömürlüdür. Aynı zamanda özel conta ve silikon kullanılarak hazırlanmasından dolayı su geçirmeme özelliğine sahip olan 64×128 LED tabela modelleri, olumsuz hava koşullarına da uyumludur. Bu nedenle gerek iç gerekse dış mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi