Çatı Reklam Ve Tabela Hizmetleri

Çatı reklam ve tabela hizmetleri, reklam denildiğinde genel olarak akla gelen ve iş yeri girişlerinde bulunan görsel reklamlardır. Reklamlar ya bina ön cephelerinde yâda totem denilen işletme önlerinde bulunabilir. Bu tarz kullanımlar için firmamız size farklı modellerle tabela hizmeti sunmaktadır. Fakat tabela hizmetleri daha büyük işletmeler için çatı kısmında da uygulanabilir. Bir otel veya hastane için tabela reklamı olarak çatı tabelası tercih edilmelidir. Çatı reklam tabelaları normal tabela reklamlarına göre daha büyüktür. Bu tabela türünün etkisi ve sonuçları daha fazladır. Sıklıkla tüm binayı kullanan kurumsal şirketler bu yöntemi tercih ederler.

Çatı Reklam Ve Tabela Hizmetleri

Çatı reklam ve tabela hizmetleri Oldukça dikkat edilmesi gereken ağır ve kapsamlı bir çalışma sonucu bu tabelalar uygulanır. Çatı reklam ve tabela hizmetleri çünkü bu tabelanın uygulanabilmesi için hem bina çatısının hem de binanın çok sağlam olması gerekmektedir. Bina çatısının hasarlı olması ağır risklerle karşı karşıya kalmanıza sebep olabilir. Bu riskler ve hususlar hakkında bilgi ve tecrübeye sahip geniş bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kadromuz içerisinde mimarlar, inşaat mühendisleri ve makine mühendisleri yer almaktadır. Tabelanın uygulanacağı bina çatısında çelik konstrüksiyon kurulumu ve statik çalışmaları yaparak işimizi ve sizi güvende tutuyoruz. Sadece bu yöntemlerle yapılan çatı tabelaları tamamen sağlam ve güvenilir olabilir. Dolayısıyla firmamız bu tür tabela uygulamalarında detaylı incelemeler gerçekleştirmektedir.

Tabela Modelleri

Tabela modelleri; uzak mesafelerden dahi işletmenin daha net bir şekilde görülüp fark edilmesi sağlar. Görünürlük etkisini artırmak amacıyla sıklıkla çatı tabela uygulaması ve totem tabela uygulaması tercih edilir. Totem tabela uygulamalarında genellikle plexiglass türü malzemeler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra alüminyum ve dijital baskı çeşitlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bu uygulamalar sadece bina önlerine veya çatılara değil yol kenarlarına veya kalabalık caddelerde açık hava reklamlarında da kullanılmaktadır. Tabelanız bir prizma,  küre, kare veya üçgen şeklinde olabilir. Geometrik tasarımlar genellikle müşteri tercihine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tabela modelleri hakkında daha fazla bilgiyi firmamıza başvurarak alabilirsiniz. Ayrıca bu alanda daha önce tasarladığımız tabela modellerini inceleyebilirsiniz.

Totem Tabela

Totem tabela çalışmaları her işletmenin dış alanda kendini gösterebilmesi için uygulanan bir görsel reklam yöntemidir. Totem tabela genellikle firmanın ismini hizmetlerini ve özelliklerini ifade etmek amacıyla kullanılır. İşletmenizin veya mağazanızın kendini gösterebilmesi için firmamız birçok tabela modeli ile size hizmet vermektedir. Modeller arasından size en uygun olan modeli tercih edebilir ve tanıtımınızı başlatabilirsiniz. Fakat genellikle çok büyük olan işletmeler çok büyük boyutlardaki tabela çeşitlerini tercih etmektedirler. Tabelada boyutların çok büyümesi ile firmalar farklı bir tabela uygulaması talep etmektedirler. Bu farklı olan tabela ihtiyacını totem tabela hizmeti karşılamaktadır. Totem tabela hizmeti konusunda firmamız Türkiye’nin her noktasına işinde profesyonel bir ekip ile hizmet vermektedir. Totem tabela çeşidi ışıklı veya ışıksız olarak tercih edilebilir.

Totem Tabela Fiyatları

Totem tabela fiyatları uygundur ve her bütçeye göre değişiklik gösterebilir. 2000’li yıllardan itibaren totem tabela sistemleri şehir merkezlerinde veya yol kenarlarında sıklıkla görülmektedir. Totem tabela uygulama olarak temelde kolon ve tabela birleşiminden oluşur. Fakat müşteri tercihine göre farklı tasarımlarda yapılabilmektedir. Örneğin üçgen, kare veya prizma şeklinde bir tasarım tercih edebilirsiniz. Bu geometrik tercihler müşterinin tercihine ve uygulanacak alanın statiğine göre daha fazla şekillenebilir ve uygulanabilir. Firmamız özellikle geometrik ve farklı şekil içeren totem tabelalar konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Totem tabela fiyatları bahsettiğimiz hususlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Piyasada fiyat kalite ve performans açısından yapacağınız tüm araştırmalarda karşınıza çıkacağımızı garanti ediyoruz.

Neon Tabela

Neon tabela hizmeti birçok firma tarafından sıklıkla tercih edilen bir reklam uygulamasıdır. Firma ve işletmelerin bazıları ışıklı tabela kullanımına önem verirler. Çünkü ışık daha dikkat çekici, daha canlı ve estetik görünmeye katkı sağlayabilir. Işıklı neon tabela, özel bir tabela tasarımına daha fazla imkan tanımaktadır. Bu nedenle firmamız tarafından sunulan hizmetler arasından neon tabela modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarlanan neon tabelalar klasik floresan aydınlatma veya LED aydınlatma ile tercih edilebilir. Fakat yıllardır eskimeyen ve etkisini hiç yitirmeyen ışıklandırma sistemi neon aydınlatmadır. Özellikle reklamcılık ve tanıtım alanlarında neon sistemler oldukça şık şekillerde kullanılmaktadır. Genellikle akşam ve gece saatlerinde hizmet veren işletmelere neon ışıklandırma ve tabela ayrı bir hava katmaktadır.

Çatı Tabelası

Çatı tabelası hizmeti denildiğinde akla bina çatılarında bulunan ve göze çarpan tabelalar gelmektedir. Bu reklamlar ya binanın ön cephesinde ya da totem denilen yöntemle işletmelerin önlerinde bulunabilir. Bu tarz kullanımlar için firmamız pek çok farklı tabela modeli ile müşterilerine hizmet vermektedir. Genellikle tüm binayı işletme olarak kullanan firmalar reklam tabelası olarak çatı tabela tercih etmektedirler. Genellikle özel okullar ve hastaneler bu tabela tercihinde bulunabilir. Çatı tabelası normal tabelalardan daha fazla bir etkiye sahiptir. Çatı tabela hizmeti ağır ve kapsamlı bir tabela çalışmasıdır. Genellikle çatı tabela hizmeti profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde meydana gelebilecek kazalar başınızı ağrıtabilir. Biz firma olarak çatı tabela işinde özenle çalışan profesyonel bir ekibiz.

Çatı Reklamı

Çatı reklamı profesyoneller tarafından yapıldığı takdirde sağlam ve güvenilir bir yapıya kavuşur. Sağlam bir yapıya sahip olan çatı tabelası reklam açısından oldukça etkili olacaktır. Çatı reklamı için detaylı bir inceleme yapılmalıdır. Çatının fiziki özellikleri, eğim ve yükseklik hesapları yapılmalıdır. Daha sonra bu hesaplamaları kaldırabilecek tabela yükü belirlenir. Tabelanın ayrıntılarına göre kullanılacak malzemeler seçilir. Tüm aşamalardan sonra en uygun şekilde reklamınızı içeren tabelanız firmamız tarafından monte edilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi