Branda Tabela

Branda Tabela Kullandığımız birinci sınıf malzemeler sayesinde iletişiminiz aksaklığa uğramadan uzun günler yerinde kalacaktır. Firmamız reklam ve branda afiş konusunda verdiği hizmetler ile farkını ortaya koymuştur. Profesyonel çalışanlarımız, kurumsal altyapımız ve sunduğumuz teknolojik çözümler ile firmanızın çözüm ortağı olmaya hazırız. Vizyon olarak müşterilerimize kaliteli, çevre dostu ürünleri uygun fiyatlara sunmaktayız. Branda Tabela Özellikle tasarım ve üretim sürecinde müşterilerimizle karşılıklı fikir alışverişi yaparak en iyi hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizden aldığımız siparişleri hızlı bir şekilde üreterek hayata değer katıyoruz. Branda afiş, tabela reklam sektöründe yadsınamaz bir öneme sahiptir. Vinil afiş üzerine dijital baskı veya branda afiş üzerine folyo kesim yazı şeklinde üretilmektedir.

Branda Tabela

Branda Tabela afiş reklam hizmetleri en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelmektedir. Sıklıkla reklam ve tanıtım amacıyla kitlelerle buluşmak isteyen firmalar için branda afiş hazırlanır. Branda afiş ve reklam hizmeti etkisi güçlü bir reklam yöntemidir. Özellikle doğru mesajı doğru kitleye ulaştırma konusunda branda afiş hizmeti etkili bir yöntemdir. Firmamız branda afiş ve baskı konusunda farklı çözümler üreterek hizmet vermektedir. Branda afiş hizmeti 440 gram birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilir. Branda afiş siparişiniz, daha kolay asılması adına kenarları delikli olarak üretilmektedir. İsterseniz afişin kenarlarını dilediğiniz şekilde kestirebilir ve kesim şeklini siz belirleyebilirsiniz. Ürettiğimiz tüm afişler sert hava şartlarına dayanıklıdır.

Tabela Modelleri

Tabela modelleri yüzlerce hatta binlerce sayıda olabilir. Kafanızdaki herhangi bir tabela fikrini gerçeğe dönüştürdüğümüzde yeni bir tabela türü ortaya çıkar. Bu yüzden standart tabela modelleri var demek yanlış olacaktır. Yine de her firma sıklıkla yaptığı tabela türüne göre isimlendirmeler yapabilir. Örneğin branda tabela bir tabela türüdür fakat eğer siz branda tabelayı çeşitlendirmek ve şekillendirmek isterseniz bu başka bir tür olacaktır. Müşteriler firmamıza tabela ile ilgili fikirlerini söylediklerinde yeni tabela türünün ilk adımları atılmış olur. Genellikle tüm tabela modellerinde firma ismi logo ve yazılar kullanılır. Bazen de daha sade tabela modelleri tercih edilir.

Branda Afiş Örnekleri

Branda afiş örnekleri bez üzerine yazılan afiş çalışmalarından hem daha kalitelidir hem de görünüm olarak daha gösterişlidir. Branda afiş uzun süre dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Yağmur ve kar gibi sert hava koşullarına karşı dayanma özelliğine sahiptir. Branda afiş örnekleri teknolojinin de yardımı ile bilgisayar ortamında dijital olarak basılmaktadır. Üretimden önce ürün tasarımını görebilir ve içinize sinen bir tasarım tercih edebilirsiniz. Branda afiş günümüzde pek çok alanda kullanılmaktadır. Özellikle firma açılışlarında, konser afişlerinde, duyuru ve seçim afişlerinde ve daha pek çok alanda branda afiş kullanılmaktadır. Tek taraflı veya çift taraflı afiş üretimi yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz boyutlarda afiş üretimi yapmaktayız. Ürettiğimiz her afiş için itina ile çalışmakta ve tasarıma öncelik vermekteyiz.

Branda Afiş Doğum Günü

Branda afiş doğum günü organizasyonları için sıklıkla tercih edilen bir kutlama süsüdür. Son zamanlarda pek çok özel günde özel tasarım branda afişler hazırlanmaktadır. Kimi zaman evlilik teklifleri için kimi zaman düğün, nişan organizasyonlarında özel tasarım branda afişler hazırlanmaktadır. Özellikle son zamanlarda doğum günü organizasyonları için sıklıkla branda afiş tasarımları yaptırılmaktadır. Özel günlerde özel bir an oluşturmak adına yaptırılan tasarım branda afişler yıllarca anılarınızın arasında saklanabilir. Saklama koşullarına bağlı olarak bir ömür afişler muhafaza edilebilir.

Branda Afiş Ölçüleri

Branda afiş ölçüleri standart bir ölçü yoktur aslında. Dilediğiniz standartlarda ve ölçülerde afiş üretmek firma olarak bizim en iyi bildiğimiz iştir. Ama standartlara bağlı kalmak isterseniz branda afiş ölçüleri genellikle 50 x 70 cm, 60 x 90 cm, 70 x 100 cm, 100 x 120 cm, 100 x 150 cm ebatlarındadır. Firmalar ve şirketler buradaki tüm ölçüleri sıklıkla kullanmaktadırlar. Özellikle emlak firmaları satılık ve kiralık afişler için bu ölçüleri sıklıkla kullanmaktadırlar. Kurumsal firmaları ve şahıs şirketler bu ölçüleri kullanırken brandalarda 280 gram, 440 gram ve 510 gram brandaları tercih ederler. Tüm bu standartların dışına çıkmak sizin elinizde. Hayalinizdeki brandayı gelin profesyonel ekiplerimizle beraber tasarlayın.

50×70 Branda Afiş

50×70 branda afiş en çok tercih edilen branda afiş ölçüsüdür. Genellikle satılık ve kiralık ilan afişleri bu boyutlarda yaptırılmaktadır. Bu branda afişlerinin hem görünürlükleri fazladır hem de fiyatları her bütçeye hitap etmektedir.  Özel kutlamalarda da sık sık bu branda ölçüsü kullanılmaktadır. Evlilik tekliflerinde bazı müşterilerimiz bu afiş ölçüsünü kullanarak bizi tercih ederler. Özel gün ve anılar için tasarım ekiplerimiz detaylı ve dikkatli olarak ekstra özenle çalışmaktadırlar. Branda tasarımlarda özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Branda baskıya verdiğiniz mesaj konuya uygun olarak tasarlanmalıdır. Gelişi güzel ve özensiz olarak tasarlanmış branda mesajları alıcıya doğru olarak iletilmeyebilir. Hazırlanan görsellerin özellikle yüksek çözünürlüklerde basılmalıdır. 50×70 branda afiş Özellikle dış mekanlarda kullanılacak bir branda afiş yaptıracaksanız kötü hava koşullarına dayanıklı malzemeden yapılması çok önemlidir.

Ümraniye Branda Afiş

Ümraniye Branda afiş İstanbul içi ve İstanbul dışında her türlü küçük organizasyon ve büyük kurumsal firma etkinlikleri için yanınızda. Tüm kuruluşların özel ihtiyaçları doğrultusunda gereksinimleri karşılamak için özenle çalışıyoruz. Nitelikli bir organizasyonun birinci anahtarı görselliğidir. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun firmanızın en yakın iş ortağı biz olmaktan gurur duyuyoruz. Ümraniye Branda afiş Her konuda gerek iç mekan gerek dış mekan çalışmaları için bizden hizmet alabilirsiniz.

Pankart Örnekleri

Pankart örnekleri sıklıkla caddelerde, meydanlarda, sokaklarda, duvarlarda olmak üzere hemen hemen her yerde görülmektedir. Müşterilerinin dikkatini çekmek konusunda başarılı bir yöntem olan branda afiş sıklıkla tercih edilmektedir. İstenilen her ölçüde baskı yapılabilmektedir. Bu tasarımın özellikle kolay asılabilmesi için dört kenarına kuşgözü denilen delikler açılmaktadır. Tasarım ve üretimini yaptığımız her branda için ekstra olarak asma ve montaj hizmeti de vermekteyiz. Sokak ve caddelerde uzun süre durup deforme olmayan tüm afiş branda örnekleri bizi işaret etmektedir. Pankart örnekleri Özellikle piyasada dayanıklı pankart üretimi konusunda kendimizi kanıtlamış bir firmayız. Branda pankart örnekleri renkli çift taraflı veya siyah beyaz tek taraflı olarak üretilebilir.

Bez Afiş Topkapı

Bez afiş Topkapı civarından çıkarak ünü ülke çapına taşınmış bir reklam sistemidir. Adından da anlaşılacağı gibi ana malzemesi bezdir. Dayanıklılığı en az olan afiş türüdür. Ama reklam etkisi diğer afişler kadar kuvvetlidir sıklıkla çevre dostu bir madde olduğu için tercih edilir. Bez afiş Topkapı Nispeten diğer türlere göre fiyatı daha ucuzdur. Kullanım ömrü dış alanda olduğu zaman kısadır. Yağmur ve kardan çabuk etkilenir fakat iç mekan kullanımında çok dayanıklıdır. Kısa süreli afiş kullanımları için epey uygun fiyatlı ve etkili bir seçenektir. Bez afiş üzerine resim, şekil, yazı ve her türlü desen ve çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Boş Pankart

Boş pankart gerek dış mekan da gerekse iç mekanda kullanılan üzerinde amaca yönelik resim ve yazıların yer aldığı basılı bir reklam ürünüdür. Bir yere sabitlenerek ya da elde tutulmak suretiyle hedef kitleye gösterilmesi sağlanan boş pankartın üzerine dilediğiniz tüm çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Tamamen size özel tasarımın yer alacağı boş pankart modelleriyle istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken pankart kullanarak doğru sonuca ulaşmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar pankartın üzerindeki renk, yazı ve görselliğin kalitesinden başlamaktadır. Boş pankart Ardından pankartın kullanım amacı ve yerini iyi belirlemeniz gerekmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi