Branda Tabela

branda tabela

Branda tabela bir çok sektörde kullanımı bulunan tabela modelleri arasındadır. Tabela günümüzde şehir içerisindeki insanlara tanıtım veya bilgilendirme yapmak için en uygun araçlardan biridir. Bu sebeple insanlar tabela yaptırmaya ve işletmelerini tanıtmaya yönlenmiştir. Birçok küçük esnaf dükkan veya marketlerini tanıtmak için tabela yaptırmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen tabela modeli ise branda tabeladır. Branda tabelalar bez üzerine yazılır ve daha sonra tabela haline getirilir. Branda tabela örnekleri arasında bulunan germe tabelalar, hazırlanmış brandanın tabelaya germe yöntemi ile basılıp kullanılmasına denmektedir.

Branda Tabela Kullanımı Avantajları

Branda tabela kullanılan malzemelerin içerisinde maliyeti en ucuz, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Değişimi veya yenilenmesi oldukça kolay olan bu tabelalar birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Firmamız tarafından da branda tabela hizmeti verilmektedir. Sizlerin istekleri doğrultusunda hizmet veren firmamız tabelalarınızı en uygun ve en kaliteli şekilde hazırlayarak sizlere teslim etmektedir. Özellikle germe haritalar ile kuruluşumuzun tanıtımını ve kampanyalarını binlerce kişiye tabelalar sayesinde göstermek mümkündür. Bu sebeple sizlerde işletmenizi daha çok insanın bilmesi için tabelaları kullanabilirsiniz.

Tabela Örnekleri

Branda tabela örnekleri arasında totem tabela bulunmaktadır. Birçok çeşitten yapılabilen bu tabela brandadan da üretilebilmektedir. Özellikle yol kenarlarına konulan büyük tabelalar bunlardır. Lee veya çelikten de yapılabilen bu tabela brandadan üretilmesi halinde düşük maliyetli olmakta ve işletmeniz için düşük bir maliyete reklam hizmeti olmaktadır. Firmamız tarafından verilen hizmette sizlere en uygun fiyat garantisi ve güzel bir tabela hizmeti vermekteyiz.

Tabela bulunduğunuz yerin tanıtımında oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Bu sebeple firma tanıtımlarınızda ve sadece bilgilendirme amaçlı yazılarınızda branda tabela önemli rol oynayacaktır. Branda tabela örnekleri kısıtlıdır. Bu nedenle çeşitlilik yoktur. Branda üzerinde yapılan baskılarda sorunsuz hizmet verilmektedir. Bu tür tabelalarda yırtılma ihtimali yüksektir. Bunun yanında değiştirilmesi çok kolaydır.

Uzun Ömürlü Tabela İmalatı

Kullanışlı ve dayanıklı bir tür olan branda tabelalar günümüzde birçok alanda tanıtım hizmeti vermektedir. Özellikle fiyatının led tabelalara göre daha ucuz olması ve uzun yıllardır kullanılıyor olması işletmelerin bu tür brandaları tercih etmesinde en büyük etkendir. Firmamız tarafından hazırlanan branda tabelalar ile işletmenizi ve kendinizi tanıtabilir, daha fazla kişiye ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Author:
İstanbul Fenomen tabela ile istediğiniz tüm tabela modelleri için üretim ve imalat imkanınız vardır. İmalattan en uygun fiyatlarla ışıklı tabela, led tabela, totem tabela, kompozit tabela yaptırabilirsiniz.
WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat almak için mesaj gönderin
👋 Müşteri Temsilcisi