Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri

Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri, her okulda olmazsa olmaz bir alandır. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığınca çıkarılmış ve bir yönetmeliğe bağlı olan zorunlu bir uygulamadır. Bu yönetmeliğe göre Türkiye’nin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün özellikle okullarda çocuklara tam olarak tanıtılması mecburidir. Tanıtımın tam olarak sağlanması için klasik tabelalarımız dışında bu alan için özel bir hizmet sunmaktayız. Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri Sunduğumuz bu hizmet sayesinde belirlenen kurallar çerçevesinde en uygun fiyatlara Atatürk Köşesi alanı yapılmaktadır. Konunun hassasiyetinin bilincinde olarak titizlikle çalışan bir ekibe sahibiz.

Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri

Atatürk Köşesi Ve Okul Proje Hizmetleri Genellikle sonradan denetlenen bu alan için en doğru ve uzman bir firma seçmek kurumunuz açısından oldukça önemlidir. Seçilen mecburi ve ek alanların her bir parçası için ayrı olarak tasarım, çizim, üretim ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız bu işlemler için ekstra özen göstererek işinde uzman ekipler ile çalışmaktadır. Ekibimiz aldıkları eğitimleri doğrultusunda grafik tasarım, CNC yöntem kesim, dijital baskı vb. her konuda üst seviye bir çalışma sergiler.

Bu sayede resmi yönetmeliğe uygun ve eksiği olmayan bir alan yaratmaktayız. Resmi yönetmelik göz önünde bulundurulurken sanatsal ayrıntılar göz ardı edilmez. Bu sayede bronz korkuluk detayları, ince işçilik duvar çalışması ve estetik ahşap uygulamalar en ince ayrıntılarıyla hayat bulmaktadır.

Tabela Modelleri

Tabela modelleri dışında firmamız Atatürk köşesi de yapmaktadır. Atatürk köşesi sadece devlet okullarında ve resmi kurumlarda değil aynı zamanda özel okul ve özel kreşlerde de bulunmalıdır. Ayrıca bu uygulamayı özel üniversiteler, vakıf okulları da sıklıkla tercih etmektedirler. Bu kurumlar içinde yönetmelik doğrultusunda Atatürk köşesi uygulaması yapılmaktadır. Yönetmelik gereğince Atatürk köşesi yapımına başlanmadan okul veya kurum yönetimi ile görüşülür.

Okul veya kurum yönetiminin alan için belirlediği bütçe doğrultusunda hareket edilmeye özen gösterilir. Bütçe içerisine belli mecburi alanların olması gerekmektedir. Bu mecburi alanlar çözüldükten sonra ek alanlar için bütçeleme tekrar yapılmaktadır.  Böylelikle çok daha iyi ve bütçenize en uygun uygulamayı belirleyebilirsiniz. Yazılar ve duvar kağıtları isteğinize göre kabartmalı, altın kaplama renginde veya metalik şeklinde yazılabilir.

Atatürk Köşesi MEB

Atatürk köşesi MEB hakkındaki tüm ayrıntılar Türkiye’nin her yerinde her kuruma firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. MEB’e bağlı olan birçok okul, kreş ve özel eğitim kurumları bu resmi hizmeti bizden alarak memnun kalmıştır. Gerek vakıf okulları gerekse birçok özel kuruluşa bağlı okul ve kuruluşlar bizden bu hizmetini uygun fiyatlara almıştır. Özen gösterilmesi gereken detaylı bir hizmet olmasından dolayı hassas üretim gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle bu hizmet için belirlediğimiz fiyatlar kapsamlı ve kapsayıcıdır. Hassas hizmet verdiğimiz il yoktur biz her ilde aynı titizlikle çalışmaktayız.

Atatürk Köşesi Duvar Kağıdı

Atatürk köşesi duvar kağıdı işlemi krom kaplama nikelaj alan üzerine alüminyum baskı ve kabartma olarak yapılmaktadır. Ayrıca gravür kabartma uygulamaları ve kutu harf düzenlemeleri de yapılmaktadır. Tüm uygulamalar için kullanılan her malzeme farklı bir üretim ve tasarım sürecinden geçer. Bu yüzden bütçeleme ve alan hesaplamaları yapılırken bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin; Atatürk köşesi içerisinde özel bir uygulama olarak duvar kağıdı tercih edilebilir. Duvar kağıdı grafik tasarım ve üretim sürecinden geçtikten sonra istenilen boyutlar ve ebatlarda uygulanabilmektedir. Kaplama sayesinde hazır edilen duvar Atatürk köşesine ekstra bir heybet ve gösteriş katar.

Atatürk Köşesi Yapımı

Atatürk köşesi yapımı içinde barındırdığı öğeler ile düşünüldüğünde çok önemli bir yere sahiptir. Atatürk köşesi içinde genellikle Atatürk’ün hayat hikayesini anlatan kısa kısımlar ve pasajlar yer almalıdır. Pasajların içerisinde Atatürk’ün özlü sözleri, söylevleri, doğum ve ölüm tarihleri ve gençliğe hitabesinden ayrıntılar yer almalıdır. Atatürk köşesi yapımı Türk bayrağı, istiklal marşı ve Atatürk büstü köşenin olmazsa olmazlarıdır. Diğer ayrıntılar ve süslemeler ise tasarıma göre değişiklik gösterebilir.

Bu nedenle tasarım sürecinde pek çok farklı nokta gözden geçirilmelidir. Bu sayede her kurum, okul ve her alan için farklı bir çalışma yapılmalıdır. Hayal ettiğiniz tüm çalışmaları sizin için büyük bir titizlikle yapan firmamızı tercih ettiğinize pişman olmayacaksınız.

Atatürk Köşesi Okul Öncesi Pinterest

Atatürk köşesi okul öncesi pinterest çalışmalarına firmamızdan ulaşabilirsiniz. Atatürk köşesi olarak ayrılan, bölgeler genellikle bina girişlerinde veya ortak salonların belli bir noktasında yer almaktadır. Bu alan bir duvar veya bir köşe olabilir. Genellikle bu köşe için duvar alanı ayrıldığında öncelikle duvar kaplaması gerçekleştirilir. Duvar kaplaması yapılan alan okul, kurum veya bir kreş olabilir. Kurumlarda yapılacak tasarımlar için önceden yapılmış olan örnek uygulamalara bakılabilir ve incelenebilir.

Bu sayede Atatürk köşesi okul öncesi pinterest örneği sağlamaktadır. Pinterest uygulamaları gördükten sonra sizde kurumunuza uygun olan uygulama yöntemlerini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz uygulama yönteminin en iyisini sizlere sunan firmamızdan %100 memnun kalacaksınız.

Atatürk Köşesi Yönetmeliği

Atatürk köşesi yönetmeliği tüm kurum ve kuruluşların uyması gereken bir zorunluluktur. Kurumunuzda Atatürk köşesi projesi oluştururken öncelikle MEB kuralları dikkate alınır. Bu kurallar Milli Eğitim Bakanlığı’nın belirlediği kurallardır. Bizim işimiz bu kurallar çerçevesinde Atatürk köşesini ön plana çıkarmaktır. Yönetmeliğe bağlı olarak pek çok ayrıntı ve kural vardır. Örneğin; Atatürk’ün devrimleri ve ilkeleri bu köşede yer almalıdır. Ayrıca Atatürk’ün kişisel özelliklerini taşıya eşyaları, söylevleri ve fotoğraflarından kesitler bulunmalıdır. Dijital bir yöntem kullanılarak Atatürk ile ilgili görseller veya videolar da bu köşede yer alabilir.

Özellikle Atatürk’ün eğitim üzerine söylediği sözlerin bu köşede bulunması oldukça önemlidir. Tüm bu ayrıntılar içerisinden seçilen özel nüanslar Atatürk köşesini daha da özel kılacaktır.

Atatürk Köşesi Ankara

Atatürk köşesi Ankara firmamız esas olarak Ankara merkezli çalışan bir işletme yapısına sahiptir. Fakat özellikle firmamızın sunduğu geniş hizmetler Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır. Özellikle firmamız Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa gibi büyük kentlerde pek çok farklı kurum tarafından sıklıkla talep edilmektedir. Bugüne kadar Atatürk köşesi uygulamalarını pek çok farklı noktada ve pek çok farklı kurumda uyguladık. Özellikle Ankara İzmir ve İstanbul’da hizmet verdiğimiz kurumlar bizi en iyi gösteren örnekler olacaktır. Sizde yaptığımız işlerle ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, öncelikle referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca firmamızı ziyaret ederek yaptığımız örnekleri görebilir ve bir acı kahvemizi içebilirsiniz.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi