Araç Giydirme Ve Kaplama Hizmetleri

Araç Giydirme Ve Kaplama Hizmetleri halk arasında araba reklamı ce araba üstü reklam gibi terimlerle de bilinmektedir. Firmayı yansıtan reklam çalışmasının aracın üzerine kaplanmasıyla yapılan araç giydirme ve kaplama hizmetleri son derece özenli yapılmalıdır. Bunun nedeni ise hatalı yapılan araç giydirme işleminin araca zarar vermesidir. Aynı zamanda hatalı yapıldığı fark edilmeyen araç kaplama hizmetleri aynı zamanda markanın itibarı açısından da olumsuzluğa neden olacaktır. Bu nedenle araç giydirme ve kaplama hizmetlerini alanında profesyonel olan firmamıza yaptırabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübeyle hizmet veren ustalarımız gerek reklamın arabaya kaplanmasında gerekse sökülmesinde son derece titizlikle çalışmaktadır.

Araç Giydirme Ve Kaplama Hizmetleri

Araç giydirme ve kaplama hizmetleri Büyük bir dikkat ve disiplinle araç giydirme işlemini üstlenen firmamız, arabanızın en ufak zarar görmesini engellemekle birlikte en iyi sonuçları alabileceğiniz çözümler de sunmaktadır. Firmamızda kullandığımız malzemelerin kalitesi nedeniyle araç kaplaması söküldüğünde de aracın üzerinde herhangi bir sorunla karşılaşılmamaktadır. Bu da firmamızın araç giydirme konusundaki başarısını ve becerisini gözler önüne sermektedir. Aracın boyutuna bakmaksızın tasarım, üretim ve kaplama işlemini gerçekleştiren firmamızdan aldığınız hizmetten memnun kalacaksınız. Markanızı en iyi yansıtacak çözümler sunan firmamız, kreatif ekibiyle başarılarınızı üst seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Markanız için ayırdığınız reklam bütçesinin minimuma inmesine yardımcı olan firmamız sayesinde tasarruf ederken bilinirliğinizin artmasını sağlayabilirsiniz.

Tabela Modelleri

Tabela Modelleri hizmetinin yanı sıra ihtiyacınız olan tüm reklam hizmetlerini firmamızda bulabilirsiniz. Örneğin; yeni oluşumda olan markanız için gerekli olan tüm basılı ekipmanı firmamız sizler adına düşünmektedir. Kartvizit, afiş, poster, billboard, tabela modelleri ve araç giydirme gibi birçok konuda çözümler sunan firmamızda ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Tüm bilgi birikimini siz değerli müşterileriyle paylaşan firmamız, markanızın çok kısa sürede büyümesine önayak olmaktadır. Hedef kitle analizini en doğru şekilde yaparak ihtiyacınız olan tüm materyalleri sizlere sunan firmamız sayesinde hiçbir detayı atlamayacaksınız. Tüm basılı çalışmaların yanı sıra tabela modelleri konusunda da başarılara imza atan firmamız sıra dışı tasarımlarla büyülemektedir. Hayalini kurduğunuz tüm detaylara en cazip fırsatlarla firmamızdan sahip olabilirsiniz.

Araç Giydirme Fiyatları

Araç Giydirme Fiyatları yapılan işleme ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik göstermektedir. Şöyle ki; vinyl baskı, branda baskı, folyo baskı, one way vision ve gibi birçok araç kaplama malzemesi bulunmaktadır. Kullanılan malzeme araç giydirme fiyatlarını etkileyebileceği gibi bölgesel ve komple araç kaplama işlemleri de fiyat belirlemede oldukça etkilidir. Bunun nedeni ise bölgesel yani lokal araç kaplama uygulamasının komple araç kaplamaya nispeten daha uygun maliyete sahip olmasıdır. Bunların yanı sıra kapı logo aplikasyonu işlemi de araç giydirme fiyatları düşünüldüğünde en uygun fiyatlı seçenektir. Ayrıca araç boyutu da fiyatları oldukça etkilemektedir. Büyük bir otobüsün kaplanması ile küçük bir otomobilin kaplanması bir tutulmamaktadır. Bu sebeple en güncel ve doğru fiyat bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Araç Reklam Giydirme Vergi

Araç Reklam Giydirme Vergi işleminde yasal zorunluluklar bulunmaktadır. Markanıza olan güveni arttırmak ve bilinirliği arttırmak için yaptırdığınız araç kaplamanın ardından aracın ruhsatına araç reklam logoludur diye yazmalıdır. Aracın kaplanma boyutuna göre yapılan işlemler neticesinde ücret belirlenmektedir. Öncelikle araç kaplama işlemini yaptırmadan önce yaptırmak istediğiniz grafik çalışmasının renkli çıktısını bağlı bulunduğunuz belediyeye götürerek reklam vergisini ödemeniz gerekmektedir. Ardından bulunduğunuz bölgedeki araç muayene istasyonuna giderek aracınızı kontrol ettirerek onay almanız ve vergi borcu yoktur yazısı almanız gerekir. Sonrasında firmamıza yaptırdığınız araç reklam giydirme işlemiyle birlikte araç işlemlerini yapan karakola giderek gerekli harçları yatırınız. Trafik şubesinde ruhsatınıza Araç Reklam Logoludur ibaresini eklettirmenizin ardından araç reklam giydirme vergi işlemini tamamlamış olursunuz.

Araç Giydirme Nasıl Yapılır

Araç Giydirme Nasıl Yapılır sorusunun en güzel yanıtını referanslarımızı inceleyerek alabilirsiniz. Tıpkı cephe giydirme işleminde olduğu gibi reklam giydirme yapılacak araç, boyut ve tasarım gibi konularında inceleme yapılır. Ardından müşterimizin istediği kaplama doğrultusunda malzeme seçilerek tasarıma başlanmaktadır. Orijinal malzeme kullanarak hazırladığımız araç giydirme işleminde orijinal cast folyo (3M IJ 180 ve 3M 8519 laminasyon) kullanmaktayız. 3M’nin yetkili üreticisi olan firmamız, kapı logo aplikasyon, komple araç reklam uygulama ve bölgesel araç reklam uygulama işlemleri yapmaktayız. Tır, kamyon, panel van, minibüs, otobüs, otomobil vb. araçlara yaptığımız araç giydirme işlemi öncesinde bilgisayarda hazırladığımız tasarımla sunum yapmaktayız. Araç Giydirme Nasıl Yapılır Böylece üretim ve uygulama işlemine başlamadan önce müşterilerimize karşılaşacakları sonucu önceden göstererek hata payını önlüyoruz.

Araç Kaplama Fiyatları Araç Giydirme İkitelli

Araç Kaplama Fiyatları Araç Giydirme İkitelli hizmetini sunan firmamız İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerle ayrıcalığımızı ortaya koyduğumuz firmamızda tüm sektörlerin ihtiyaçlarına hitap etmekteyiz. Bu nedenle gerek küçük ölçekli gerekse büyük ölçekli işletmeler firmamızı tercih etmektedir. Tabeladan araç kaplama hizmetine, afişten postere kadar markanız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere firmamızdan ulaşabilirsiniz. Araç kaplama fiyatları araç giydirme İkitelli de sunduğumuz hizmet kadar diğer tüm ürünlerimizde de uygun fiyat garantisi sunmaktayız.

Araç Giydirme Vergisi 2019

Araç Giydirme Vergisi 2019 kurallarına uygun olarak müşterilerimizi bilgilendiren bir firmayız. Bu doğrultuda araç giydirme işlemi için firmamıza gelen tüm müşterilerimize yapmaları gereken resmi işlemleri en doğru şekilde aktarmaktayız. Yasal sürecin hızlı ilerlemesi için araca en uygun tasarımları hazırladığımız firmamızda müşterilerimizin araç giydirme vergisi 2019 dan herhangi bir sorun oluşmadan geçmesini sağlamaktayız. İzinsiz reklam ve logo kaplamanın cezası olduğunu müşterilerimizle paylaşarak haksız kazanç elde etmemekteyiz. Bu nedenle aracına şekil, sembol, ilan, bayrak, logo ve flama gibi tasarımları yaptırmak isteyen müşterilerimize öncelikle yapmaları gereken hususları anlatmaktayız.

Araç Giydirme Programı

Araç Giydirme Programı ile aracınızın boyası zedelenmeden araç kaplama işlemi yapmaktayız. 3M araç giydirme programı eğitimi almış kadromuzla hizmet verdiğimiz firmamızda, garantili işler yapmaktayız. Müşterilerimiz araç giydirme konusunda araştırma yaptığı takdirde firmamızla iletişime geçecektir. Cast folyo ile gerek ticari gerekse hususi araçlarınızın tüm kaplama işlemlerini üstlendiğimiz firmamızda kaplama ve sökme işlemini büyük titizlikle yapmaktayız. Aracınızın şeklini alarak bütünleşmesini sağladığımız kaplama malzemelerimiz güneş ışınında, yağmurda, karda, soğukta çekme ve sarkma yapmamaktadır. Aksiyle karşılaşılmaması adına firmamız yapmış olduğu tüm araç giydirme işlemlerinde müşterilerine garanti sunmaktadır. araç giydirme programı Garanti kapsamı süresince oluşabilecek herhangi bir olumsuzlukta firmamız, sizlere en kısa sürede çözümler sunmaktadır.

Araç Kaplama Fiyatları

Araç Kaplama Fiyatları konusunda net bir rakam vermek doğru değildir. Bunun nedeni ise kullanılacak malzeme kadar uygulama yapılacak alanın genişliğidir. Şöyle ki; sadece bir kapıya ya da kaporta olarak adlandırılan aracın ön kısmına yapılan bir uygulamayla aracın tamamen kaplanması aynı değildir. Bu nedenle yapılan her işlem malzemesi de göz önünde bulundurularak kendi arasında bir fiyatlandırmaya tabidir. Araç kaplama fiyatları Ayrıca araç üzerine yapılacak tasarımın firmamıza ait olması da fiyatlandırmayı etkileyen bir unsurdur. Ancak tasarımı firmamıza yaptırmak istemiyorsanız, kendi görselinizle de firmamızda kaplama işlemi yaptırabilirsiniz. Bu neden araç kaplama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, tasarımınızla birlikte firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Araç Yazı Giydirme

Araç Yazı Giydirme reklam sektöründe en sık kullanılan ve en çok etki gösterin reklam modelleri arasında yer almaktadır. Firma tanıtımlarında ve promosyon duyurularında tercih edilen araç yazı giydirme firmaların kurumsal araçlarında tanıtım yapma amacıyla kullanılmaktadır. Dijital baskı olarak uygulanabildiği gibi folyo kesim olarak da tercih edilen araç yazı giydirme işlemleri tamamen müşteri isteği doğrultusunda hazırlanmaktadır. Ayrıca kişilerin hususi araçlarına yazdırmak istedikleri yazıları da firmamız hazırlamaktadır. Örneğin; kiralık ya da satılık araçların camının üzerine yapıştırılan ilan stickerları firmamız hazırlamaktadır. Bunun yanı sıra aracınızın herhangi bir camına ya da alanına yazacağınız isim vb. metinleri büyük bir özenle hazırlamaktayız.

WeCreativez WhatsApp Support
Fiyat Almak İçin Mesaj Gönderin!
👋 Müşteri Temsilcisi