Uygun Fiyatlarla Tabelacı

Tabelacı arayışınızda hem kaliteli bir ürün, hem görsel yönü yüksek tabela hemde uygun fiyatlı çözüm arıyorsanız sizlere en iyi çözümü sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Şimdiye kadar neredeyse her sektöre özel tabela modellerini kendi imalatımızdan sizlere sağladık. Kullandığımız malzeme kalitesi kadar fiyatalarda minimum bedelleri sizlere sunduk. Sadece Tabelacı olarak değil reklam yüzünüz olmaya çalıştık. Sizin için daima yenilikli çözümler aradık. Komple bir ekip çalışması ile sorunsuz ve hatasız iş teslimi yaptık. 2019-2020 yılı içinde İstanbul Tabelacı firmanız olarak sizlere en iyi reklam ve tabela çözümlerini sunmaya devam edeceğiz.

Tüm reklama ve tanıtıma ihtiyaç olan sektörlere hizmetimiz yılın 365 günü aralıksız devam etmektedir. İstanbul tüm semt ve mahallelerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Işıklı tabela reklamcılık alanında en fazla tercih edilen grupların başında gelir. Akşam saatlerinde aydınlatma sistemi sayesinde ister tüm gece yada otomatik planlaması sayesinde sadece belirli saatlerde aydınlatma sağlayabilir. Eğer insan kalabalığının yoğu olduğu yerlerde tabela kullanımı yapılacaksa en ideal tercihtir. Markanın çok daha göze hiç görünmesini ve kurumsal bir intiba oluşmasına katkı sağlar.

Işıklı Model Tabela Nasıl Yapılır?

Işıklı tabelaların tasarımında arka ve ön bölümlerin ışığı yansıtabilen pleksi, vinil veya folyo baskı tercih edilmektedir. Bu çalışmaların içerisinde alüminyum veya demirden yapılan bir iskelet, bu iskelet etrafında da 12cm’lik oluklu alüminyum profil konulmuştur. Ön yüzeyde ışık geçiren pleksi (pleksiglas, akrilik) veya polikarbon levhalar, arka yüzeyde ışığın eşit düzeyde yansıması için yerleştirilen alüminyum gofrajlı levha yer almaktadır. Çoğunlukla aydınlatma görevini ise neon, led ya da floresanlarla sağlanmaktadır.

Standart ışıklı olanlar, hazır alüminyum kasalardan üretilmektedir. Bu görsellerin 7cm’ den 15cm’ e kadar derinliği (en olarak) bulunmaktadır. Düz olarak montajının yapılmasının mümkün olduğu gibi, çeşitli desenlerde ve şekillerde de yapılabilmektedir. Renkler konusunda beyaz, siyah, kırmızı ve lacivert seçenekler bulunmaktadır. İstanbul Tabelacı olarak sizlere en iyi kalitede ürünler sunuyoruz.

Tabela Fiyatları

Işıklı Tabela Fiyatları hizmetlerimizden yararlanmak için tabelacı arayan müşterilerimize özel, ön keşif ve fiyatlandırmak için Işıklı Tabela Fiyatları ve çevre bölgeleri kapsayan tabelacılık hizmetlerimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

 • Işıklı Tabela Fiyatları
 • İstanbul un her bölgesine hizmetlerimiz vardır. Bir Telefon kadar yakınız. Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz. :

Işıklı Tabela; yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı tabela ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir. Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir.

Işıklı Fenomen Tabela Çeşitleri

 • Led
 • Neon
 • Florasan
 • Dıştan

Işıklı Tabela Yapımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kullanılmak istenen yer ve konum eksiksiz bir şekilde analiz edilmelidir.
 • Ölçülerinin belirlenmesinin ardından, sektör bazında tasarımı gerçekleştirilmelidir.
 • Kullanılacak renkler ayarlanmalı, kaliteli bir görünüm için tespit çalışmaları yapılmalıdır.
 • Işıklı tabelalarda hangi aydınlatmanın seçileceği konusunda kesinlik kazandırıldıktan sonra düzenek yerleştirilmelidir.
 • Hava koşulları göz önünde bulundurularak, bu ölçüde kurulmalıdır.
 • Tabelanın şekli ve konumu kadar montajı da son derece önemlidir. Kaliteli ve sağlam bir montaj faaliyeti gerçekleştirilmelidir.
Işıklı Tabela’nın Firmalara Avantajları
 • Göz alıcı tasarımı ile müşterinin dikkatini çeker
 • Firmaların marka bilinirliğini en iyi şekilde artıran tanıtım şeklidir.
 • İyi tasarlanmış bir ışıklı tabelanın gerçekleştirdiği olumlu etki diğer reklam türleriyle kıyaslandığında daha fazladır.